Mūsu uzņēmums bija viens no pirmajiem, kurš 1994. gadā uzsāka jaunas un jaunas-nocenotas sadzīves tehnikas importēšanu Latvijā. Laika gaitā uzkrājot zināšanas un pieredzi, uzņēmums ir sekmīgi attīstījies. Jau vairākus gadus mēs piedāvājam arī pilnīgi jaunu tehniku par zemākam cenām nekā citos veikalos, ko mūsu pastāvīgie klienti jau ir paspējuši novērtēt!

 

Šobrīd mums ir  aptuveni 30 pastāvīgi sadarbības partneri un darbojas  desmit tirdzniecības vietas visā Latvijā. Elektronikas un sadzīves tehnikas biznesā jau strādājam pietiekoši ilgi, lai zinātu ko mūsu klienti vēlas!

Mums ir arī savs servisa centrs Rīgā, Rāmuļu ielā 3, kur kvalificēti speciālisti nodrošinās ātru un kvalitatīvu remontu, kā arī nopirkto preču pēcapkalpošanu. Atsevišķu sadzīves tehnikas remontu (veļas un trauku mazgājamās mašīnas, ledusskapji) ir iespējams veikt arī mājas apstākļos. Kā arī servisā iespējams pasūtīt nepieciešamās rezerves daļas. 

Pārdošanā mums ir daudz dažādas preces, no kurām daudzas pat tikai vienā eksemplārā. Tā kā mums ir 10 tirdzniecības vietas, tad preču piedāvājums tajās var atšķirties. Tieši šo iemeslu dēļ nav iespēju ievietot mājas lapā visu mūsu veikalu visas preces un ērtākais variants ir tās aplūkot veikalā uz vietas. Tāpēc par vēlamo un esošo modeļu esamību un cenām lūdzam interesēties mūsu tirdzniecības vietās- veikalos. 

 

 

 

 

BackTop
Yandex.Metrica