Lietošanas noteikumi

Interneta veikalā varat iegādāties preces par norādītajām cenām. Visas cenas norādītas ar PVN. Šīs cenas pieejamas tikai interneta veikalā www.vde.lv.

Ja pasūtījums tiek izsniegts kādā no Verners DE veikaliem, iespējamie apmaksas veidi: 

 • Skaidra nauda. Apmaksa skaidrā naudā iespējama uz vietas veikalā, pretī saņemot pirkuma čeku;
 • Bankas karte. Apmaksa ar bankas karti iespējama uz  vietas veikalā, pretī saņemot pirkuma čeku;
 • Pārskaitījums. Jūs saņemsiet e-pastā rēķinu, pēc kura apmsksas, izsniegsmi preces kopā ar pavadzīmi;
 • Internetbanka un samaksa ar kartes datiem. Online apmaksa iespējama, veicot pirkuma apmaksu uzreiz ar internetbanku vai kartes datiem. Pēc maksājuma apstiprinājuma, izsniegsim preces kopā ar pavadzīmi.
 • Līzings. Pēc līzinga apstiprinājuma, izsniegsim preces kopā ar pavadzīmi.

Ja pasūtījums tiek piegādāts uz norādīto adresi vai OMNIVA pakomātu, iespējamie apmaksas veidi:

 • Pārskaitījums. Jūs saņemsiet e-pastā rēķinu, pēc kura apmsksas, piegādāsim preces kopā ar pavadzīmi;
 • Internetbanka un samaksa ar kartes datiem. Online apmaksa iespējama, veicot pirkuma apmaksu uzreiz ar internetbanku vai kartes datiem. Pēc maksājuma apstiprinājuma, piegādāsim preces kopā ar pavadzīmi.
 • Līzings. Pēc līzinga apstiprinājuma, piegādāsim preces kopā ar pavadzīmi.Ja pircējs ir juridiska persona un apmaksas veids ir pārskaitījums, tad pasūtījumi tiek izsniegti tikai uzņēmuma paraksttiesīgām personām vai pilnvarotām personām ar rakstveida pilnvaru. Pasūtījuma saņēmējam jāuzrāda arī personu apliecinošu dokuments.

Ja pircējs ir fiziska persona un apmaksas veids ir pārskaitījums, saņemot preci ir jāuzrāda personas apliecinošs dokuments. Ja pasūtījumu saņem cita persona, ir nepieciešama pilnvara.

Kā viens no attaisnojuma dokumenta obligātajiem rekvizītiem ir likuma “Par grāmatvedību” 7.panta 9.punktā noteiktais rekvizīts – saimnieciskā darījuma dalībnieki. Saskaņā ar šo pantu, ja saimnieciskā darījuma dalībnieks ir fiziskā persona, – jānorāda vārds un uzvārds, personas kods (ja personai tāds piešķirts), personas norādītā adrese vai, ja tāda nav norādīta, deklarētās dzīvesvietas adrese.

Tātad, lai rēķinu varētu izmantot kā attaisnojuma dokumentu ierakstu veikšanai grāmatvedības reģistros, tajā jābūt norādītam arī obligātajam rekvizītam – pakalpojumu saņēmēja – fiziskās personas – personas kodam.

Pērkot preces līzingā:

 • minimālā pirmā iemaksa – 0%
 • minimālā pirkuma summa - 70 EUR
 • maksimālais termiņš - 36 mēneši

Pakalpojums pieejams tikai fiziskām personām, kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu un ir pastāvīgi ienākumi. Sīkāka informācija par līzinga nosacījumiem, sazinoties ar mums.

Dokumentu noformēšanai ir nepieciešama derīga pase vai personas apliecība (eID).

Pieejama šāda līzinga kompānija: InCredit Group

Informācija par strīdu izsķiršanu tiešsaistēJa jums ir radusies problēma ar tiešsaistē nopirktu preci vai pakalpojumu, Jūs varat izmantot Eiropas Savienības platformu tiešsaistes strīdu izšķiršanai, lai iesniegtu sūdzību, ko izskatīs neatkarīga strīdu izšķiršanas struktūra: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage

Papildu informāciju atradīsiet infografikā: https://europa.eu/youreurope/business/files/odr_infographic_lv.pdf 

Patērētāja tiesības lietot iegādāto preci (interneta veikalā) atteikuma tiesību izmantošanas laikā

 • Tiesības pārbaudīt preci - patērētājs ir tiesīgs lietot preci, lai noskaidrotu tās īpašības un veidu, kā arī, lai to pārbaudītu
 • Patērētāja atbildība - patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos vai tās izmantošanu pretēji labai ticībai, ja prece atteikuma tiesību izmantošanas laikā lietota, pārsniedzot tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei nepieciešamās robežas
 • Svarīgi! Preces lietošana tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei veicama, tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā