<Atpakaļ uz aktualitātēm
19.01.2023

“Dzīvo zaļi!” - Izvēlies atjaunotu sadzīves tehniku!

Pēdējo gadu laikā mēs arvien lielāku nozīmi pievēršam “Zaļākai” dzīvošanai, domājot par dabu, atkritumu šķirošanu, otrreizēju apģērbu un sadzīves tehnikas lietošanu. Pašlaik vēl tikai mācāmies, jo jaunas preces ir ērti pieejamas, taču ne venmēr tās ir tik nepeciešamas. Gan pamācošās kampaņas, gan arī pašreizējā situācija katra maciņā, liek izvērtēt dažādas preču iegādes iespējas, lai ieekonomētu ģimenes budžetu!

article

Verners DE sadzīves tehnikas veikalos un e-veikalā www.VDE.lv iespējams iegādāties gan jaunas, gan “Dzīvo zaļi” sadzīves tehniku. Kas ir “Dzīvo zaļi” sadzīves tehnika? Tā ir Verners DE Servisa centrā kvalificētu meistaru pārbaudīta, atjaunota, uzlabota sadzīves tehnika vai sadzīves tehnika ar nelielu skrāpējumu vai buktīt. Piemēram, veļas mašīna ar nelielu skrāpējumu, kas radies transportējot, tas var būt ledusskapis ar buktīti, arī trauku mašīna ar novērstu defektu vai lietota cepeškrāsns, kas ir atjaunota un pārbaudīta Verners DE Servisa centrā. Uzņēmums Verners DE jau sākotnēji orientējās uz otrreizējās izmantošanas sadzīves tehnikas piedāvāšanu klientiem, lai katra mājsaimniecība var baudīt ērtu ikdienu. 

Regulāri tiek saņemti jautājumi no klientiem – vai mēs garantējam “Dzīvo zaļi” sadzīves tehnikas kvalitāti? Jā, mēs garantējam – tieši tāpat kā jebkurai jauna precei, arī “Dzīvo zaļi” precēm tiek dota 2 gadu grantija. Līdz ar to mūsu klienti ļoti labprāt izvēlas egādāties šīs preces, jo izmaksas ir manāmi zemākas. 

Visas preces Verners DE veikalos un e-veikalā tiek iedalītas 3 kategorijās: 

* B+ klases preces, kurām iespējami nelieli skrāpējumi vai buktītes. Katra B+ klases prece ir Verners DE Servsa centrā kvalificētu meistaru pārbaudīta, kā arī tai tiek dota 2 gadu garantija – tāpat kā jebkurai pavisam jaunai precei. 

* B- klases preces, kuras, iespējams, jau lietotas kādu laiku vai ir bijis defekts. Katra B- klases prece ir Verners DE Servsa centrā kvalificētu meistaru atjaunota un pārbaudīta, kā arī tai tiek dota 2 gadu garantija – tāpat kā jebkurai pavisam jaunai precei.

* A klases preces ir pavisam jaunas preces ar 2 gadu garantiju.

Verners DE aicina “Domāt zaļi – Dzīvot zaļi” un izmantot iespēju nepārmaksāt! 

img
Pērc tagad un maksā pēc tam!

Nevēlies apmaksāt visu summu uzreiz? Maksā pa daļām līdz pat 60 mēnešiem. Izmanto ESTO līzingu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. ESTO līzings nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

img
Energomarķējums sadzīves tehnikai – Tavai ērtībai!

Ikviens no mums saskaras ar situāciju, kad ir jāiegādājas jauna sadzīves tehnika un iemesli var būt visdažādākie – vecā sadzīves tehnika ir nolietojusies, nav vairs remontējama, palikusi energo neefektīva vai vienkārši jāiekārto jaunais mājoklis. Un katrs šāds gadījums parasti sagādā grūtības izvēlēties atbilstošāko vajadzībām un iespējām.